Natūralūs Eteriniai Aliejai

Sukurkite namuose sveiką aplinką ir gerą nuotaiką

Kaip veikia aromaterapija ir eteriniai aliejai?

Daug kas aromaterapiją suvokia tik kaip kvepalus namų aplinkoje. Todėl visai nenuostabu, kad į aromaterapijos naudą dar visai neseniai buvo žiūrima skeptiškai. Tačiau aromaterapija yra kur kas daugiau, nei vien malonus kvapas. Tai viena seniausių ir sėkmingiausių alternatyvios medicinos šakų pasaulyje, kuri žinoma jau tūkstantmečiais. Seniai žinoma, kad ligų prevencija kur kas veiksmingesnė ir pigesnė, nei jų gydymas įsisenėjus.

Kai koncentruoti natūralūs eteriniai aliejai užtepami ant kūno, mažytės jų molekulės per odą patenka į kraujotaką. Čia prasideda virusų ir bakterijų naikinimas, stimuliuojama imuninė sistema ir didėja organizmo atsparumas. Mūsų parduodami VONIVI oro drėkintuvai ir difuzoriai yra puikus būdas panaudoti aromatinius aliejus, ultragarsiniu būdu kartu su oro drėgme skleidžiant juos namuose. Įkvėptos dalelės patenka į plaučius, o iš ten per kraują išnešiojamos po visą organizmą.

Skirtingų eterinių aliejų skirtingi poveikiai

Vieni eteriniai aliejai pagerina kraujo cirkuliaciją ir padeda iš organizmo šalinti toksinus. Kiti skatina naujų ląstelių augimą ir žaizdų gijimą. Dar kiti veikia emocijų ir atminties centrus, todėl pakelia nuotaiką ir subalansuoja emocijas. Praktiškai kiekvienas aliejus turi sau būdingą aromatą ir tik jam vienam būdingą veikliųjų medžiagų mišinį. Todėl net keli maži aliejaus lašeliai mūsų VONIVI oro drėkintuve ir dufuzoriuje, sukurs jaukią atmosferą, praskaidrins nuotaiką ir pagerins sveikatą.

Kaip naudoti etrinius aliejus su difuzoriumi?

Visi mūsų parduodami eteriniai aliejai yra natūralūs ir kruopščiai atrinkti iš patikimų partnerių. Šių eterinių aliejų aukščiausią kokybę garantuoja turimi ekologiniai sertifikatai. Nuo kitų prekyboje dažnai pasitaikančių aliejų skiriasi tuo, kad teigiamai veikia sveikatą, nenusigaruoja ir jų sunaudojama mažiau, reikia rečiau lašinti į difuzorių. Į užpildomą VONIVI oro drėkintuvą ir difuzorių pirmam kartui įlašinkite 3 lašus. Jeigu pasirodys per mažai, vėliau galėsite padidinti kiekį.

Naudingi patarimai besirenkantiems eterinį aliejų

Užsikimšusi nosis ir sunkus kvėpavimas
Gaivus ir lengvas eukalipto kvapas atpalaiduos jūsų nosies ertmę. Šis aliejus suskystins gleives, todėl lengvai išsipūsite nosį ir pradėsite kvėpuoti lengviau. Taip pat nuramins kūną ir mintis.
Karščiavimo mažinimas
Citrinžolė naudojama mažinti karščiavimą ir skatinti prakaitavimą. Kaip natūralus analgetikas, citrinžolė palengvina raumenų skausmus, galvos skausmą, peršalimo simptomus.
Organizmo pažadinimas
Pipirmėčių eterinis aliejus žinomas dėl savo savybės stimuliuoti virškinimo ir kvėpavimo sistemas. Tai išmintingas pasirinkimas pajutus pirmuosius peršalimo simptomus.
Kai norite jaustis budresni
Imbiero eterinis aliejus puikiai padės šaltojo sezono metu. Stimuliuoja virškinimo ir kvėpavimo sistemas. Palengvina vidurių užkietėjimą, mažina karščiavimą ir gerklės skausmą.
Imuninės sistemos stiprinimas
Arbatmedžio eterinis aliejus veikia kone stebuklingai. Turi antibakterinių ir antivirusinių savybių. Gydo pūslelinę, nuramina skaudančią gerklę, mažina uždegimus ir suskystina gleivines.

Daugiau apie įvairius gydomuosius eterinių aliejų poveikius ir kokius geriausia pasirinkti – sužinosite mūsų patarimų skilties straipsnyje 8 eteriniai aliejai difuzoriui, gelbstintys užklupus peršalimui“.

Linkime išbandyti eterinių aliejų aromaterapijos galią ir atrasti savo mėgiamiausius.

Greitas pristatymas

Pristatysime prekes per 1-3 darbo dienas į artimiausią paštomatą arba per kurjerį.

Aukščiausia kokybė

Užtikriname kokybę ir suteikiame 2 metų garantiją bei 14 dienų grąžinimo laikotarpį.

Platus asortimentas

Nuolat ieškome naujų ir įdomių produktų, kuriuos pasiūlysime geromis kainomis

Saugus atsiskaitymas

Greitai, patogiai ir saugiai apmokėkite per „Paysera“ sistemą arba atsiimant prekes.

Pirkinių krepšelis