Apie Mus

Sveikas kvėpavimas. Gera nuotaika. Aromatai namuose.

Kas mes esame?

„Aromi“ atstovauja aukštos kokybės oro drėkintuvų ir difuzorių prekinį ženklą VONIVI Lietuvoje. Šiandien miestuose gyvenantys žmonės nutolo nuo gamtos ir gyvendami „uždarose dėžutėse“ nebesugeba natūraliai užtikrinti tinkamo namų mikroklimato. Atėjo laikas pasirūpinti sveiku kvėpavimu, gera nuotaika ir aromatais jūsų namuose. Kviečiame įsigyti oro kokybę gerinančių drėkintuvų ir difuzorių mūsų elektroninėje parduotuvėje mažiausiomis kainomis.

Nuo ko mes pradėjome?

Visą „Aromi“ darbuotojų komandą vienija bendra idėja – sveikatingumas. Nuolat kalbėdavomės, kaip galėtume pagelbėti nuo gamtos ir natūralių sąlygų nutolusiems žmonėms. Studijavome ekologijos mokslus Vytauto Didžiojo Universitete. Perskaitėme daugybę straipsnių ir dalyvavome sveikatingumo seminaruose. Dabar norime ta patirtimi pasidalinti su jumis ir padėti paversti savo namus sveikesniais. Pagaminome jums aukštos klasės VONIVI oro drėkintuvus ir difuzorius.

Kuo pasižymi mūsų oro drėkintuvai ir difuzoriai?

Pamatėme, kad Lietuvoje pirkėjams nepasiūloma aukštos kokybės ultragarsinių oro drėkintuvų ir difuzorių. Nusprendėme sukurti savo produktų liniją. Vykome pas įvairius gamintojus, stebėjome jų gamybos procesus ir kokybę. Praleidome daug laiko, kol suradome tai, kuo norėtume pasidalinti su jumis – namų interjerą papuošiantys, medienos raštais šviečiantys ir ištestuoti dėl gamybai naudojamų nekenksmingų medžiagų oro drėkintuvai ir difuzoriai.

Didmenininkams prekybininkams siūlome palankias sąlygas

Kviečiame visus su sveikatingumu, namų daiktais, dovanomis susijusius prekybininkus prekiauti mūsų VONIVI oro drėkintuvais ir difuzoriais. Kam būtų aktualu praplėsti savo turimų prekių asortimentą aukštos kokybės paklausiais produktais: prekiaujantiems eteriniais aliejais ir kosmetika, sveikatingumo prekių parduotuvėms, didelėms elektroninės prekybos namų apyvokos reikmenimis platformoms. Kreipkitės į mus ir gaukite palankias sąlygas produktų platinimui.

Kaip drėkintuvas pagerina oro kokybę?

Oro kokybė yra vienas svarbiausių sveikatingumo kriterijų namuose. Ją sudaro drėgmės lygis ir ore sklandančios smulkiosios dalelės. Mūsų oro drėkintuvas ir difuzorius padės palaikyti tinkamą drėgmės lygį 40-70%, o skleidžiamos eterinių aliejų dalelės prikibs ir neleis ore skrajoti alergenams, virusams bei bakterijoms. Tūkstantmečiais praktikuojamos aromaterapijos seansai padės gydyti įvairiausius kvėpavimo takų susirgimus ir peršalimus, palengvins jūsų kvėpavimą.

Kaip jus veikia aromaterapija?

Keliaudami po Indoneziją pastebėjome, kaip čia paplitusi ir dažnai naudojama aromaterapija. Ji puikiai gelbsti įvairiose situacijose – jeigu perkaitote, tai beveik kiekvienoje parduotuvėje galėsite įsigyti pipirmėčių ar eukalipto eterinių aliejų. Eukaliptų aliejus padės, jeigu peršalote ir užpuolė kosulys. Mėtos aliejų masažas ir citrinos garas iš difuzoriaus – padės suskaudus skrandžiui. Eterinius aliejus galima garinti VONIVI difuzoriais, kurie tinkamai paskleis aliejus jūsų aplinkoje.

Kviečiame pasivaikščioti po mūsų elektroninę parduotuvę ir įsigyti aukštos kokybės oro drėkintuvą ir difuzorių savo namams.

Greitas pristatymas

Pristatysime prekes per 1-3 darbo dienas į artimiausią paštomatą arba per kurjerį.

Aukščiausia kokybė

Užtikriname kokybę ir suteikiame 2 metų garantiją bei 14 dienų grąžinimo laikotarpį.

Platus asortimentas

Nuolat ieškome naujų ir įdomių produktų, kuriuos pasiūlysime geromis kainomis.

Saugus atsiskaitymas

Greitai, patogiai ir saugiai apmokėkite per „Paysera“ sistemą arba atsiimant prekes.

Pirkinių krepšelis